IDEAALSED JALAD KERGE VAEVAGA?

Iga naine unistab ideaalsetest jalgadest. Lisaks korrapärasele treeningule ja balansseeritud toitumisele avaldab veel suurt mõju jalgade tervisele ja väljanägemisele regulaarne jalgade hooldus.

Kuidas siis saavutada pehmet ja siledat nahka? Regulaarne hooldus, koorimine ja niisutamine on terve ja ilusa naha saladus!

Paar korda nädalas on soovituslik teha kerget koorimist, peale seda tuleb kindlasti kasutada kehapiima. Samuti tuleks meeles pidada, et peale vannis ja duši all käimist vajavad keha ja nahk niisutamist, siin on ideaalseks lahenduseks toitvad ja niisutavad nahahooldusvahendid. Väga kasulikud on nahale ka taimsed õlid, eriti just oliiviõli.

Kui rääkida karvade eemaldamisvahenditest, siis siin on tegemist väga individuaalse lähenemisega. Osadele sobib depilatsioon ja vahatamine, teised aga eelistavad raseerimist ja spetsiaalseid kreeme. Tuleb proovida erinevaid mooduseid kuni leiad selle õige enda jaoks. Igal juhul tuleks peale karvade eemaldamist kanda nahale niisutava ja rahustava toimega kreemi, et vältida kuiva nahka ja ärritust.

Jalgade ideaalse vormi aga saavutad sportimise ja harjutustega, mida saab teha nii spordiklubis kui ka kodus.

Mõned lihtsad kuid samas efektiivsed harjutused, mida saad teha kodus ja mis aitavad vormida su jalgu atraktiivsemaks:

  • Kõnni 1 minut varvastel ja seejärel 30 sekundi kaupa kandadel, talla sise ja väliskülgedel. Korda neid harjutusi paar korda päevas;
  • Seisa sirgelt, ühe käega hoia stabiilsest pinnast (näiteks laud, käepide jne..) ja tõsta ühte ja siis teist jalga 15-20 korda ette, taha, küljele täpselt nagu baleriin;
  • Seisa sirgelt, käed kuklal ja astu pikk samm ette kordamööda nii parema kui ka vasaku jalaga 10-15 korda;
  • Ei ole paremat harjutust jalgadele kui kükitamine. Sirge seljaga kükita aeglaselt ja sügavalt 8-10 korda;
  • Proovi aeglaselt jalad risti istuda põrandale ja siis püsti tõusta 5-7 korda järjest, siis vaheta jalgade asendit ja korda veel 5-7 korda;
  • Kükita sügavalt ja hüppa ülesse võimalikult kõrgele nii umbes 8 korda, seejärel raputa ja tee veel 2 x 8 korda;
  • Väga kasulik on ka jooksmine. Sellega on võimalik tegeleda ka kodus. Parim harjutus on aeglane paigaljooks varvastel kuni jalalihased ära väsivad.

Sooja ilma korral on kõige parem jalgrattasõit või rulluisutamine. Lisaks seksikale ja treenitud kehale saate positiivse energia laengu ja hea tuju õues viibimisest!

>Tutvu ka meie e-poe jalahooldusvahendite valikuga<

____________________________________________________________________________

Miks massaaž on hea?

Massaaž on iidsest ajast olnud kõige tõhusam viis kuidas vabaneda lihaspingetest.

Paljud muistsed tsivilisatsioonid uskusid, et regulaarses massaažis peitub nooruse ja igavese elu saladus.

Kas sina teadsid, et igapäevane massaaž võib oluliselt parandada sinu tervise seisundit, tõstab enesekindlust ja aitab saleneda?

Massaaži mõjul on kaks tasandit. Ennekõike mõjutab ta sinu füüsilist seisundit,aidates vabaneda lihaspingest ja parandada vereringet ning seeläbi ka metabolismi, mis omakorda parandab üldist füüsilist vormi ja aitab kehakaalu langetamisele kaasa. Kui aga sinu füüsiline seisund on stabiilne ja tasakaalus, siis mõjub see positiivselt sinu vaimsele tervisele: ärritus ja stress kaovad ning asenduvad enesekindluse ja positiivse energiaga.

Eriti kasulik on regulaarne massaaž külmas ja niiskes kliimas elavatele inimestele, keda haigestumise ja depressiooni oht varitseb igal sammul.

Räägitakse ka palju massaaži mõjust seksuaalsele aktiivsusele, mis omakorda on väga tervislik viis vabastada oma positiivseid emotsioone.

Tänapäeva kiire elutempo juures on väga raske leida aega, et hoolitseda piisaval määral oma füüsilise ja vaimse tervise eest. Just sellepärast on erinevad massaažiseadmed heaks alternatiiviks klassikalisele massaažile. Vajad vaid 15 minutit päevas, et parandada oma füüsilist ja vaimset tervist. Ja mis võiks olla veel parem, kui mõnus lõõgastus peale rasket tööpäeva.

>Tutvu ka meie e-poe massaažiseadmete valikuga<