Hea Hind! Kaelamasseerija Neck Vive Vaata suuremalt

Kaelamasseerija Neck Vive

F1515152

Uus

Nautige lõõgastavat kaelamassaaži oma kodus millal iganes teil tuju tuleb või teil selleks aega on  selle innovaatilise kaelamasseerija Neck Vive abil. Kuulub tunnustatud tootebrändi Adore Better Living sarja. Kaelamasseerija nautimiseks valige teile sobiv töörežiim (soojendamisega vibratsioon, soojendamine elektriimpulssidega, soojendamine, vibratsioon ja elekrtiimpulsid).

Rohkem infot

Ostes antud toote, kogud 6 boonuspunkti. Sinu ostukorvi lisatakse ka 6 punkti mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 1,20 €.


69,90 €

-22.25%

89,90 €

Lisainfo

Tehnilised andmed Intensiivsus: 200-800 mA, elektriimpulsside sagedus: 1-1000 Hz, impulsi kestus: 200-400 µs, temperatuur: 40-48 °C
Pinge 100-240 V, (50-60 Hz)
Komplektis 1 kaugjuhtimispult, akulaadija
Mõõdud 22 x 6 cm.

Rohkem infot

Nautige lõõgastavat kaelamassaaži oma kodus millal iganes teil tuju tuleb või teil selleks aega on  selle innovaatilise kaelamasseerija Neck Vive abil. Kuulub tunnustatud tootebrändi Adore Better Living sarja. Kaelamasseerija nautimiseks valige teile sobiv töörežiim (soojendamisega vibratsioon, soojendamine elektriimpulssidega, soojendamine, vibratsioon ja elekrtiimpulsid). See massaažiaparaat asetatakse ümber kaela ning lülitatakse sisse juhtimispuldi abil. Massaaži aparaat pakub rõõmu lõõgastavast massaažist, leevendab kaela- ja lihasvalu, parandab vereringet jne lihtsal viisil, kasutades ruutlaine elektriimpulsse .

toodet on veel selles kategoorias