Elektriline pesukuivatusrest Comfy Dryer (6 kuivatustoru)

D3535101

Uus

Osta elektriline pesukuivatusrest Comfy Dryer (6 kuivatustoru) hea hinnaga. Tutvustame sulle parimat alternatiivi tavapärastele pesukuivatusrestidele. Selle siseruumidesse mõeldud elektrilise pesukuivatusrestiga saad oma pesu lihtsasti ja kiiresti kuivatada.Rohkem infot

Hetkel otsas

Ostes antud toote, kogud 4 boonuspunkti. Sinu ostukorvi lisatakse ka 4 punkti mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,80 €.


44,90 €

-25.04%

59,90 €

Lisainfo

Võimsus 100 W
Pinge 230 V, 50 Hz
Mõõdud kuivatuspind: 94 cm x 51 cm
Omadused kokkupandav, väike energiakulu, ülikerge alumiiniumraam, 6 kuivatustoru

Rohkem infot

Osta elektriline pesukuivatusrest Comfy Dryer (6 kuivatustoru) hea hinnaga. Tutvustame sulle parimat alternatiivi tavapärastele pesukuivatusrestidele. Selle siseruumidesse mõeldud elektrilise pesukuivatusrestiga saad oma pesu lihtsasti ja kiiresti kuivatada. Elektriline pesukuivatusrest on väga kasulik ja praktiline, eriti talvisel ajal, kui niiskus ja sademed teevad pesu kuivatamise keeruliseks. Samas saad seda igal ajal aastas kasutada ka tavapärase pesukuivatusrestina. Elektriline pesukuivatusrest on kokkupandav ja võtab väga vähe ruumi. See sobib ideaalselt kodudesse, kus on pesu kuivama riputamiseks vähe ruumi.Kliendid, kes on soetanud antud toodet, on ostnud ka:

toodet on veel selles kategoorias