Zen Spa Külm & Soe komplekt

F1505126

Uus

Osta Zen Spa Komplekt (Kaelapadi + Lõõgastuspadi) Külm & Soe parima hinnaga. Oled ületöötamise tõttu väsinud ja Sinu tervis on koost lagunemas? Zen Spa komplekt on parim lahendus stressi ja kurnatuse vastu, mis on tänapäeva kiire elutempo juures nii levinud.Rohkem infot

Hetkel otsas

Ostes antud toote, kogud 1 boonuspunkt. Sinu ostukorvi lisatakse ka 1 punkt mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,20 €.


16,90 €

-43.48%

29,90 €

Rohkem infot

Osta Zen Spa Komplekt (Kaelapadi + Lõõgastuspadi) Külm & Soe parima hinnaga. Oled ületöötamise tõttu väsinud ja Sinu tervis on koost lagunemas? Zen Spa komplekt on parim lahendus stressi ja kurnatuse vastu, mis on tänapäeva kiire elutempo juures nii levinud. Zen Spa lõõgastuspadjake on pööratav: selle ühel küljel on pehme plüüs ja teisel küljel siidine satäänkangas. Zen Spa komplektis on mikrohelmestega kaelapadi ja geelpadi silmadele, seljale ja teistele piirkondadele. Terapeutilisi geelkotikesi padjakesele saab kasutada soojendatuna või külmana vajamineva piirkonna lõõgastuseks (selg, silmad vms). Sul ei ole vaja kauem otsida! Osta nüüd  Zen Spa komplekt ja hakka nautima tõelist lõõgastust ja mugavust tänu Zen Spa meeldivale toimele.Kliendid, kes on soetanud antud toodet, on ostnud ka:

toodet on veel selles kategoorias