Chakra Käevõru Vaata suuremalt

Chakra Käevõru

TOP917675SD

Uus

See imeline Chakra käevõru on universaalne ehe, mis mõjutab kõiki sinu Chakraid. Kui kanda seda võru ümber vasaku randme, siis mõjub see võru kandjale kui aga ümber parema randme, siis mõjutab see ilus ja maagiline võru hoopis kandjat ümbritsevaid inimesi.

Käevõrus on kasutatud kõiki 7 chakrat mõjutavat erivärvi poolvääriskivist kuulikesi, mis kõik koos mõjuvad kandjale harmooniliselt. 

Rohkem infot

Ostes antud toote, kogud 1 boonuspunkt. Sinu ostukorvi lisatakse ka 1 punkt mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,20 €.


12,90 €

Rohkem infot

Kuulikeste läbimõõt on 8mm ja neid on kokku 21 - tehtud on nad Ametüstist, Türkiisist, Rohelisest aventuriinist, Kollasest aventuriinist, Sodaliidist, Karneoolist, Almandineist. Kuuliksete vahel on värviliste klaaskristallidega kaunistatud metallist rõngad.

Chakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel chakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses (mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab.

Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle chakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava chakra energiat.

Kõik chakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised chakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse.

Kliendid, kes on soetanud antud toodet, on ostnud ka:

toodet on veel selles kategoorias