Hea Hind! Kortsude eemaldamise pliiats Vaata suuremalt

Kortsude eemaldamise pliiats

F0520130

Uus

See Kortsude eemaldamise pliiats on uudne alternatiivne lahendus Botoxi süstidele või ilukirurgiale. Kortsud su näol pole enam probleemiks. Pliiats vähendab silmnähtavalt varesejalgu, turset, muudab tumedad silmaalused heledamaks ning lükkab edasi kortsude teket. Kortsude eemaldamise pliiats on tipptasemel tehnoloogia mis saadab energialained nahakihile, kasutades SDO silma taastamise essentsi.

Rohkem infot

Ostes antud toote, kogud 2 boonuspunkti. Sinu ostukorvi lisatakse ka 2 punkti mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,40 €.


24,90 €

-16.72%

29,90 €

Lisainfo

Võimsus 12 V

Rohkem infot

See Kortsude eemaldamise pliiats on uudne alternatiivne lahendus Botoxi süstidele või ilukirurgiale. Kortsud su näol pole enam probleemiks. Pliiats vähendab silmnähtavalt varesejalgu, turset, muudab tumedad silmaalused heledamaks ning lükkab edasi kortsude teket. Kortsude eemaldamise pliiats on tipptasemel tehnoloogia mis saadab energialained nahakihile, kasutades SDO silma taastamise essentsi. Selle pliiatsi abiga taastuvad uued elujõulised naharakud ning taasluuakse elastsus ja parandatakse ainevahetuse määra ning suurendatakse mikro vereringet. Lisaks, suurendab ensüümide C8 tootmist ja stimuleerib naha kollageeni sünteesi. Pliiats vähendab kortse ning toob esile ilusa sileda naha. Omadused: Vähendab tõhusalt varesejalgu, turset, tumedaid silmaümbruseid ja lükkab edasi kortsude teket, Tavalise pliiatsi suurune, Peenike ja mugav kaasas kanda, 3 laineenergiat (kõrge, keskmine ja madal) märgutulega, Lihtne kasutada, vaid üks nupuvajutus

Kliendid, kes on soetanud antud toodet, on ostnud ka:

toodet on veel selles kategoorias