3D prindiga soe Pusa Adventure Vaata suuremalt

3D prindiga soe Pusa Adventure

Uus

3D prindiga pusad on valmistatud uskumatult mugavast materjalist mis kestab ja kaunistatud originaalse prindiga. Kaputsiga Pusasid saad nautida aastaid ilma et nad veniksid välja või kujundus ära kaoks. Valmistatud 100% puuvillast ning on käsitsi töödeldud ja värvitud. Kujundused on trükitud keskkonnasõbralikke veepõhiste tintidega. 

Sobivad nii naistele kui ka meestele.

Rohkem infot

Ostes antud toote, kogud 7 boonuspunkti. Sinu ostukorvi lisatakse ka 7 punkti mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 1,40 €.


79,90 €

Rohkem infot

3D prindiga Pusad on kuulsad üle maailma tänu uskumatult mugavale ja pehmele materjalile, mis kestab ning originaalsele disainile.

Pusad on valmistatud 100% puuvillast ning on käsitsi töödeldud ja värvitud, et vältida väljavenimist. Kujundused on trükitud keskkonnasõbralikke veepõhiste tintidega. Pusat võib turvaliselt triikida ja kujundusega ei juhtu midagi.

Juba toodet katsudes tunned kvaliteeti! Kõrge klassi puuvill ja uuenduslik trükkimise protsess loovad mustri, mis justkui saab materjali osaks. 3D Pusasid saad nautida aastaid ilma et nad veniksid välja või kujundus ära kaoks.

Võib pesta pesumasinas 30⁰C juures ja kuivatada Dry Medium režiimis.

Mitte valgendada.

toodet on veel selles kategoorias