3D prindiga T-särk lastele Zoo Totem Vaata suuremalt

3D prindiga T-särk lastele Zoo Totem

Uus

3D prindiga t-särgid on valmistatud uskumatult mugavast materjalist mis kestab ja kaunistatud originaalse prindiga. Neid särke saad nautida aastaid ilma et nad veniksid välja või kujundus ära kaoks. Valmistatud 100% puuvillast ning on käsitsi töödeldud ja värvitud. Kujundused on trükitud keskkonnasõbralikke veepõhiste tintidega. 

Sobivad nii poistele kui ka tüdrukutele.

Rohkem infot

Ostes antud toote, kogud 1 boonuspunkt. Sinu ostukorvi lisatakse ka 1 punkt mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,20 €.


19,90 €

Rohkem infot

3D prindiga T-särgid on kuulsad üle maailma tänu uskumatult mugavale ja pehmele materjalile, mis kestab ning originaalsele disainile.

T-särgid on valmistatud 100% puuvillast ning on käsitsi töödeldud ja värvitud, et vältida väljavenimist. Kujundused on trükitud keskkonnasõbralikke veepõhiste tintidega. T-särke võib turvaliselt triikida ja kujundusega ei juhtu midagi (erinevalt tavaliste t-särkidega)

Juba toodet katsudes tunned kvaliteeti! Kõrge klassi puuvill ja uuenduslik trükkimise protsess loovad mustri, mis justkui saab materjali osaks. 3D T-särke saad nautida aastaid ilma et nad veniksid välja või kujundus ära kaoks.

T-särke võib pesta pesumasinas 30⁰C juures ja kuivatada Dry Medium režiimis.

Mitte valgendada.

suuruste tabel

toodet on veel selles kategoorias