3D prindiga T-särk Bass Vaata suuremalt

3D prindiga T-särk Bass

Uus

3D prindiga t-särgid on valmistatud uskumatult mugavast materjalist mis kestab ja kaunistatud originaalse prindiga. Neid särke saad nautida aastaid ilma et nad veniksid välja või kujundus ära kaoks. Valmistatud 100% puuvillast ning on käsitsi töödeldud ja värvitud. Kujundused on trükitud keskkonnasõbralikke veepõhiste tintidega. 

Sobivad nii naistele kui ka meestele.

Rohkem infot

Ostes antud toote, kogud 2 boonuspunkti. Sinu ostukorvi lisatakse ka 2 punkti mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,40 €.


29,90 €

Rohkem infot

3D prindiga T-särgid on kuulsad üle maailma tänu uskumatult mugavale ja pehmele materjalile, mis kestab ning originaalsele disainile.

T-särgid on valmistatud 100% puuvillast ning on käsitsi töödeldud ja värvitud, et vältida väljavenimist. Kujundused on trükitud keskkonnasõbralikke veepõhiste tintidega. T-särke võib turvaliselt triikida ja kujundusega ei juhtu midagi (erinevalt tavaliste t-särkidega)

Juba toodet katsudes tunned kvaliteeti! Kõrge klassi puuvill ja uuenduslik trükkimise protsess loovad mustri, mis justkui saab materjali osaks. 3D T-särke saad nautida aastaid ilma et nad veniksid välja või kujundus ära kaoks.

T-särke võib pesta pesumasinas 30⁰C juures ja kuivatada Dry Medium režiimis.

Mitte valgendada.

toodet on veel selles kategoorias