Hea Hind! Sensations Pudel Filtriga Vaata suuremalt

Sensations Pudel Filtriga

B1020159

Uus

Kas sulle meeldib vett juua? Nüüd saad seda teha veelgi maitsvamalt Sensation Filtriga Pudeli abil. Pudelil on õhukindel kaas, käepide ning filternõu vee maitsestamiseks (puuviljad jms). Selle pudeli abil saate vett või ka muid jooke naturaalsel viisil maitsestada.

Rohkem infot

Hetkel otsas

Ostes antud toote, kogud 1 boonuspunkt. Sinu ostukorvi lisatakse ka 1 punkt mida on võimalik konverteerida kupongiks väärtusega 0,20 €.


12,90 €

-48.19%

24,90 €

Rohkem infot

Kas sulle meeldib vett juua? Nüüd saad seda teha veelgi maitsvamalt Sensation Filtriga Pudeli abil. Pudelil on õhukindel kaas, käepide ning filternõu vee maitsestamiseks (puuviljad jms). Selle pudeli abil saate vett või ka muid jooke naturaalsel viisil maitsestada. Pudel on teie asendamatu kaaslane, pakkudes teile värskendust ja meeldivat maitseelamust koolis, spordisaalis vms. Sensation pudel kuulub Only H2O toodete sarja, omab stiilset kujundust, on imekerge, mugav kaasas kanda ja puhastada, taaskasutatav. Valmistatud akrüülplastikust, mis sobib toidu ja joogi mahutamiseks. See bisfenool A-vaba pudel on vastupidav ja ei erita mingeid lõhnu.

Kliendid, kes on soetanud antud toodet, on ostnud ka:

toodet on veel selles kategoorias